BİLGİ AL

“3D Anti-cellulite” SELÜLİT ONARIMI

Fraksiyonel radyo frekans cilt yüzeyinin hemen altında yer alan sert yağ tabakalarını 41 dereceye kadar ısıtarak eritir. Bu işlem sonrasında yağ hücreleri küçülür ve yağlar sıvı forma geçerek selülit görünümü yerini pürüzsüz bir cilt görünümüne bırakır.
3D Ultimate ile en yeni sistemi sizlere tanıtıyoruz. Radyo Frekans yağ eritme & sıkılaştırma ve Shock Wave  tedavisi birlikte uygulanır. Radyo Frekans uygulaması ile selülitli bölgelere güçlü ısı etkisi yaratarak yağ hücreleri parçalanır. Parçalanan yağ hücreleri ile incelme, selülitlerde azalma ve sıkılaşma sağlanır.  Shock Wave uygulaması ile eritilen yağların vücuttan atılımı kolaylaştırılır.


Uygulama sonucunda:

  • Cilt elastikiyeti artar ve sıkılaşır.
  • Yağ hücrelerinde hücre zarı geçirgenliği artarak yağ dokusunda hacim kaybı oluşur.
  • Kan dolaşımı ve Lenfatik dolaşım düzenlenir.
  • Doku enzim hareketleri ile bölgesel ve genel yağ eritme etkisi oluşur.
  • Seans süresi 60 dakikadır. Uzun süre kalıcı sonuç için 8 seans önerilmektedir.

 

18 Yaş üzeri ve aşağıdaki rahatsızlıkları taşımayan her cilt tipine, herkese uygulamak mümkündür.
Hamileler, hamilelik riski olanlar ve emzirenler, Açık yara ve enfeksiyonlu bölgelere, Keloid yara geçmişi olanlara, Işık hassasiyeti oluşturan ilaç kullananlara, Aşırı hassas ciltlere, Tümörü olanlara, Bağışıklık problemi ve kanser hikayesi olanlara, Düşük ve yüksek tansiyon hastalarına, Kan sulandırıcı ilaç kullananlara, Uygulama yapılacak alana yakın zamanda epilasyon yaptıranlara, Uygulama yapılacak alana cilt soyma işlemi yaptıranlara ve Cilt inceltici ilaç kullananlara, Kalp pili olanlara uygulama yapılmaz.
 

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


Kaydol