BİLGİ AL

“Ultimate Fat Melting” YAĞ ERİTME  

3. nesil radyo frekans teknolojisi ile kalın ve inatçı yağ dokularının parçalanarak vücuttan atılması sağlanır. Çoklu kutup elektrotları kırmızı foto dinamik enerji ile birleştirilmiştir. Sadece yüzeysel dokuların değil cilt derinindeki yağ dokularının parçalanıp vücuttan atılmasını sağlar. Metabolizmayı da hızlandıran bu sistem ile bölgesel yağ sorunlarınız giderilir ve beraberinde selülitleriniz yok edilerek vücudunuz sıkılaştırılır.
Uygulama cildin alt katmanlarının kontrollü olarak ıstılması ile olur. Ve yağ hücreleri kalıcı olarak parçalanarak Radyo Frekans teknolojisi ile bölgesel yağlanmaya kalıcı çözüm sunulur. Shock Wave Lenf Drenaj ile uygulama tamamlanır.

 

Uygulama sonucunda;

  • Isı ile kolajen üretimi tetiklenir, hücreler hareketlenir ve daha sıkı, düz bir görünüm elde edilir.
  • İlk seans itibariyle sorunlu bölgelerde gözle görülür incelme başlar
  • Pürüzsüzlük ve sıkılaşma sağlanır.
  • Vücudun her bölgesine uygulanabildiği için %100 müşteri memnuniyeti sağlanır.
  • Shock Wave ve RF ile kombine yapılan bu işlem tek seansta incelme başlar.
  • Seans süresi 60 dakikadır. Uzun süre kalıcı sonuç için 8 seans önerilmektedir.

 

18 Yaş üzeri ve aşağıdaki rahatsızlıkları taşımayan her cilt tipine, herkese uygulamak mümkündür.
Hamileler, hamilelik riski olanlar ve emzirenler, Açık yara ve enfeksiyonlu bölgelere, Keloid yara geçmişi olanlara, Işık hassasiyeti oluşturan ilaç kullananlara, Aşırı hassas ciltlere, Tümörü olanlara, Bağışıklık problemi ve kanser hikayesi olanlara, Düşük ve yüksek tansiyon hastalarına, Kan sulandırıcı ilaç kullananlara, Uygulama yapılacak alana yakın zamanda epilasyon yaptıranlara, Uygulama yapılacak alana cilt soyma işlemi yaptıranlara ve Cilt inceltici ilaç kullananlara, Kalp pili olanlara uygulama yapılmaz.
 

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


Kaydol