BİLGİ AL

“Ultimate Inch Loss” ULTRA HIZLI ZAYIFLAMA

Hızlı ve tek seansta incelmek isteyen kişilerde uygulanan zayıflama sistemidir. Kavitasyon, Fraksiyonel radyo frekans ve Radyal şok dalgalarının aynı seansta uygulandığı bu yöntem ile tek seansta 4 cm ila 6 cm incelmek mümkün.

 

  • Kavitasyon ile derin yağ hücre zarları parçalanıp formu değiştirilir ve vücutta yakıt olarak kullanılabilir ya da atılabilir hale getirilmesine yardımcı olunur.
  • Radyo Frekans ile daha yüzeysel yağların da parçalanması için ısıtma yapılır ve etkin bir toparlanma, sıkılaşma sağlanmasına yardımcı olunur.
  • Shock Wave ile Lenf drenaj sistemi harekete geçirilerek önceki aşamalarda ortaya çıkan ölü yağ hücreleri ile parçalanıp hücre aralarına sıvı olarak sızmış yağların vücuttan atılmasına yardımcı olunur.

 

Seans süresi 120 dakikadır. Uzun süre kalıcı sonuç için 8 seans önerilmektedir.

 

18 Yaş üzeri ve aşağıdaki rahatsızlıkları taşımayan her cilt tipine, herkese uygulamak mümkündür.
Hamileler, hamilelik riski olanlar ve emzirenler, Açık yara ve enfeksiyonlu bölgelere, Keloid yara geçmişi olanlara, Işık hassasiyeti oluşturan ilaç kullananlara, Aşırı hassas ciltlere, Tümörü olanlara, Bağışıklık problemi ve kanser hikayesi olanlara, Düşük ve yüksek tansiyon hastalarına, Kan sulandırıcı ilaç kullananlara, Uygulama yapılacak alana yakın zamanda epilasyon yaptıranlara, Uygulama yapılacak alana cilt soyma işlemi yaptıranlara ve Cilt inceltici ilaç kullananlara, Kalp pili olanlara uygulama yapılmaz.
 

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


Kaydol